Fotka na seznamce dokáže zázraky. Víte jak na to?

Pokud se seznamujete online a nedaří se vám ani trochu, nebo se vám ozývají pouze lidé, o které hned na první pohled a dojem nemáte zájem, pak věřte, že zásadní překážkou může být nevhodná fotka na vašem seznamovacím profilu. No a nebo nemáte zatím nahranou žádnou fotku. Pojďme se podívat na to, jak by měla taková seznamovací fotka vypadat.

Zveřejnit svou fotku – ano nebo ne?

Pokud jste si odpověděli ano, jste na dobré cestě a vaše seznamování může být mnohem efektivnější. Ale věřte, že než abyste zveřejnili nevhodnou fotku, pak je lepší žádná fotka. My si ale řekneme, jak by taková fotka na seznamce měla vypadat a jak ji přizpůsobit co nejlépe také tomu, koho a co na seznamce online hledáte.

Vhodná fotografie výrazně zvýší vaše šance na online seznamce
Vhodná fotografie výrazně zvýší vaše šance na online seznamce

Buďte i na seznamce sami sebou

Platí to ve vystupování, vyjadřování, komunikaci s ostatními a také u fotek. Pokud přidáváte někam své fotky, měly by opravdu co nejlépe vystihovat vás v běžném režimu. Profi fotky z ateliéru, nebo třeba ze svatby jsou sice krásné, ale myslíte si, že vás na prvním rande dotyčný podle takové fotky pozná? Budete takto vypadat, když půjdete někam ven, do práce a podobně? Buďte na fotkách přirození a sami sebou, aby první dojem z vás by prostě odpovídající a ne zkreslený nevhodnou, i když krásnou fotkou.

Ukažte na fotkách také to, co máte rádi

Kromě toho, že na fotce může být vaše tvář, nebo celá postava, je velice vhodné na fotkách ukázat také to, co máte rádi, co vás baví a třeba bez čeho nemůžete být. Tímto oslovíte také spoustu vhodných uživatelů a naopak odradíte takové, kteří třeba nemají stejné zájmy. Takže pokud rádi cestujete, sportujete, nebo máte rádi rybaření, určitě na jedné z fotek ukažte sebe při vaší oblíbené aktivitě.

Michal by se rád seznámil s cestovatelkou
Michal by se rád seznámil s cestovatelkou

Aktuální selfie zvládnete za minutu

Velká většina z nás má chytrý mobilní telefon, který zvládne krásné fotky a to během okamžiku. Navíc už i v telefonu je můžete trochu upravit, zvolit nějaký filtr a nebo fotku oříznout. Neváhejte ani chvíli a pokud ještě na svém seznamovacím profilu nemáte žádnou fotku, teď hned vytáhněte svůj mobilní telefon, vyfoťte se a tu fotku tam prostě dejte. A uvidíte, že se vám začnou ozývat lidé, kteří budou lépe odpovídat také vašim představám. Ono totiž přísloví, že vrána k vráně sedá platí i na online seznamce.

Zkuste si sami ten rozdíl, když na seznamku dáte svou fotku, která je přirozená, aktuální a jste na ní prostě vy. Pokud nemáte důvod fotku skrývat, pak by byla opravdu velká chyba neukázat se v tom pravém světle a oslovit i na základě těchto sympatií ty správné lidi třeba na seznamce seznamce randino.cz.