Jak vidí seznamování online Jana 23, která objevila svého přítele právě na seznamce?

Svou zkušenost a postřeh nám poslala slečna Jana, která se začala seznamovat online už před pár lety a patří k těm, kdo na seznamce objevil své štěstí. S přítelem už jsou 3 roky a nemůže si jejich vztah vynachválit.

Jak vidí Jana seznamování online

Seznamky – pro někoho nekonečná studna potenciálních partnerů, pro někoho jen útěk od reality. Každý z nás to vidí jinak a myslím si, že každý z nás už to někdy vyzkoušel. Protože možností jsou tisíce jak v našem internetovém prohlížeči, tak i spousty seznamek najdeme jako aplikace do našich chytrých telefonů. Ale dá se opravdu na těchto seznamovacích serverech najít partner?

Pozastavila jsem se nad touto otázkou již několikrát. Sama jsem občas utíkala do tohoto světa plného mužů mých snů  nebo potenciálních přátel, ale jaksi se mi nikdy nepodařilo spojit se s někým natolik, abych ho brala tak nebo onak. Často dojdeme k tomu, že jen projíždíme seznamovací profily pohledných mužů nebo žen, kteří oplývají příjemným zevnějškem nebo krásnou postavou. Ale přemýšleli jste někdy nad tím, podle čeho si takového partnera vybíráte? Nebudeme si lhát, všichni se nejprve pozastavíme u vzhledu ať už někoho vidíme na ulici, nebo nás zaujme jen profilový obrázek. Když toho člověka vidíme v realitě, určitě nás hned napadá spousty otázek a vše se odvíjí od toho, jak je oblečený, upravený, jaký má postoj a podobně. Ale jak to uděláme na takové seznamce?

Fotka raději žádná, než špatná

Pokud je to možné, určitě přidejte na seznamku svou fotku. O tom, jakou fotku přidat a jakou raději ne, se můžete dočíst v článku na osudové seznamce.

Vhodná fotografie výrazně zvýší vaše šance na online seznamce
Vhodná fotografie výrazně zvýší vaše šance na online seznamce

Fotografie. To je většinou to první, co na nás vyskočí. Možná se vám tento člověk líbí, dobrá, rozklikneme jeho profil a zde najdeme spoustu informací. Co má a co nemá rád, kde všude byl a kam by se chtěl podívat nebo jak tráví svůj volný čas. Ale stačí nám tohle, abychom si udělali o tomto člověku obrázek? Jediná cesta, jak z toho všeho ven je se s touto osobou spojit.

Dále může následovat osobní kontakt, ale do toho se obvykle pouštíme až později, když máme určité předpoklady, že je na druhé straně člověk alespoň trochu podle nás. Ten až po všem tom stráveném času na internetu a milých zprávách, jak jste krásní a milí. Pak se s tím člověkem sejdeme, a třeba zjistíme, že to, jak se prezentoval je všechno pravda, anebo naopak, budeme zklamaní a zařekneme se, že seznamky už nikdy nenavštívíme.

Všechno je to tak trochu sázka do loterie. Buď to vyjde nebo ne. Jediné, co vám zbývá, je to alespoň zkusit. A kdo ví, třeba i vy se zařadíte mezi štastlivce, kteří s partnerem ze seznamky stráví zbytek života. Nikdy ale neriskujte natolik, aby vás to potom mrzelo. Vypít si s někým kávu i když nebude podle našich představ je fajn zkušenost, ale vylákat na seznamce z úkrytu nějakého úchyla a pak se ho nezbavit – to už je mnohem horší. Seznamujte se, choďte na rande, ale opatrně!

Seznamování online vede často ke štěstí a lidé zde nachazí životního partnera
Seznamování online vede často ke štěstí a lidé zde nachazí životního partnera