Zkoušíme štěstí na nové seznamce randino.cz

Postupně zkoušíme různé seznamky za účelem průzkumu samotné seznamky, nebo v případě, že třeba pomáháme někomu se seznámením. Protože jsme náhodou narazili na novou seznamku randino, řekli jsme si, že se zaregistrujeme a vyzkoušíme, v čem je tato seznamka dobrá a v čem nikoliv.

Jdeme na to – www.randino.cz

Když zadáte do prohlížeče www.randino.cz, objeví se vám hlavní stránka, která je na poměry seznamek hodně strohá, ale přehledná a hned je jasné, kam kliknout, abychom se dostali, kam chceme.

Lidé, přihlášení a registrace

Jak snadné! Když klikneme na tlačítko lidé, naskočí nám výpis uživatelů se seznamovacím inzerátem a hned můžeme procházet jednotlivé profily a využít velice jednoduché vyhledávání podle priorit. Pokud ale nechceme sázet jen na to, že někoho objevíme, není nic jednoduššího, než si prostě zdarma založit vlastní profil a nechat se vyhledat někým jiným.

Pojďme se zaregistrovat a vyplnit profil

Kliknutím na registraci naskočí formulář, který chce standardně nějakou přezdívku, pohlaví, datum narození kvůli věku, email a heslo. Po zaregistrování už jen stačí potvrdit email, přihlásit se a vyplnit všechny údaje na profilu. Tentokrát chceme pomoci naší kamarádce Lucii z Ostravy, která se nedávno rozešla s přítelem a hledá spíš někoho na popovídání a přátelství, takže pojďme to vyzkoušet!

Registrace i vyplnění profilu je naprosto snadné a rychlé, vše zdarma, takže během zhruba 3 minut jsme měli hotovou registraci i s vyplněným profilem. Lucie má nyní profil zde https://www.randino.cz/lide/lucie-1987 a my budeme zkoušet úspěšnost seznamování a průběžně budeme aktualizovat tento článek.

Randino je velice jednoduché, jen to chce více lidí

Tato online seznamka vypadá velice sympaticky, možná až příliš jednoduše, tak uvidíme, jak se bude líbit a jestli se nám povede pro Lucku objevit případně někoho podle jejich přání. Dokážeme si představit, že až zde bude mnohem více lidí a také sem začne více lidí chodit, stane se příjemným seznamovacím nástrojem a jednou z mnoha možností, jak se seznámit online.

Jak bude na randinu víc lidí, bude to parádní seznamování
Jak bude na randinu víc lidí, bude to parádní seznamování